KUIDAS OSTA?

Valguskiire veebipoest saad osta kõiki pakutavaid tooteid mugavalt ja turvaliselt. Et Sul oleks tooteid lihtsam leida, on need jaotatud eraldi tooterühmadesse: lae-, seina-, laua-, põrandalambid, lastetoa, vannitoa ja kristallidega lambid ning välisvalgustid ja ventilaatoriga valgustid. Vali meeldivad kaubad välja, määrates ka toote koguse ja need lisatakse Sinu virtuaalsesse ostukorvi, mille sisust saad igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvile, mis asub kodulehekülje vasakpoolses osas, üleval nurgas. Kui oled kõik soovitud esemed ostukorvi lisanud, kontrolli üle valitud tooted, kogused ja hind. Kui kõik on korras, kinnita tellimus, sellega liigud edasi ostukorvi järgmisele lehele. Täida täpselt kõik tärniga täidetud väljad ja märgi ära, millisel aadressil soovid kaupa kätte saada. Kui Sul tekib tellitava kauba kohta veel küsimusi, siis kirjuta need kommentaari väljale. Tellimuse laekumisel meie tellimuskeskusesse võtame Sinuga ühendust, anname teada Sinu valitud toote täpsema kohaletoimetamiseks kuluva aja ning lepime kokku maksetingimustes ja kättetoimetamise viisis. Tellimus jõustub ja seda asutakse täitma koheselt peale arve tasumist.

TURVALISUS

Meie e-poest ostmine on turvaline, Sinu isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

TÄHTIS

Tellimuse miinimum summa on 50 eurot. Enamjaolt on valikus olevad valgustid pigem veidi suuremad kui nad pildi peal tunduvad, sellepärast pöörake tooteid tellides kindlasti tähelepanu ka nende mõõtmetele, mis on iga tootepildi juures kirjas. 

Kõik hinnad kodulehel on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Ostu puhul, mille maksumus jääb alla 200 euro, lisandub arve summale postikulu. Postikulu suurust saab vaadata Eesti Posti hinnakirjast (sõltub ka paki suurusest ja kaalust), selle peab maksma paki kättesaamisel.
Kaubaga saab tutvuda 14 päeva kättesaamise hetkest. Kui toode ei vasta ootustele saab selle meile tagasi saata, ning tagastame raha. Sellisel juhul peab toode olema kasutamata. Tagastamiskulud lepime iga juhtumi korral kokku eraldi. Igasuguste probleemide korral, mis on seotud meie kaupadega pöörduge aadressil info@valguskiir.ee, leiame kindlasti lahenduse.

Toodete kättetoimetamise aeg on umbes 2-4 nädalat.